In de plaat gesigneerd en gedateerd 1977 rechtsonder. Beeldmaat 30x39,5 cm. Bladmaat 50x66 cm. Hermanus Gerardus Gordijn werd geboren te Den Haag op 16 mei 1932 en overleed te Terschuur op 25 mei 2017. Opleiding aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst te Den Haag en de Vrije Academie te Den Haag. Was leraar aan de Gerrit Rietveld Academie. Lid van de Haagse Kunstkring en de BBK. Graficus, schilder, tekenaar en aquarellist.
De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van het werk.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50