Herman Gordijn - Zonder titel

Herman Gordijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Herman Gordijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!Herman Gordijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!Herman Gordijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
  • Herman Gordijn (1932-2017)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Techniek Droge Naald
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 14/40
Herman Gordijn, geboren 1932 in Den Haag en overleden 2017 in Ter Schuur waar hij woonde en werkte.  Herman Gordijn werd bekend door het portret dat hij maakte van Koningin Beatrix, stevig voortstappend met opwaaiende jaspanden. In zijn portretten schildert hij de rauwe kanten van het bestaan, het verval en de tijd die zijn sporen nalaat.  Juist daarbinnen schuilt zijn zoektocht, om de karakteristieke uitdrukking te vinden in de lijntjes van een gezicht .

Het werk is in goede staat.

Ophalen kan.
In goede conditie bewaard

Herman Gordijn (1932-2017)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Jenlyk
0 verkochte items
Alle items (2)
49.5 cm
65.5 cm