Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets - Verkocht

Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Herman Stammeshaus (1918-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/20
Ets door Herman Stammeshaus
Moderne voorstelling van een vlinder
Losbladig, beeldmaat 29x30, bladmaat 54x40
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Herman Stammeshaus 3 juni 1969'
Getiteld en genummerd in potlood l.o.: 'Vlindervleugel I  8/20'
Tevens atelierstempel op achterzijde
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Herman Stammeshaus (1918-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
30 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2022 om 19:43
Eindtijd:05-09-2022 om 13:13
rhea
05 sep. / 12:42
€ 30