In het kader van de Boekenweek 1990 heeft boekhandel Dekker van der Vegt aan Klaus van der Locht - een bijna dagelijkse bezoeker van de boekhandel - verzocht een kunstuiting op het thema Boek te maken. Bijgaande litho is nr 21 van 25; handgesigneerd door van der Locht.
In de litho is de bijbelse tekst "In het begin was het woord", weliswaar in verschillende talen verwerkt, maar Klaus heeft willen aangeven dat 'Het woord' universeel is en mensen verbindt.
Tekst in goudinkt.
Van der Locht 1942 Millingen Duitsland - 2003 Nijmegen) was een geziene beeldhouwer en omgevingskunstenaar, bekend van Het Labyrinth, dat de gemeente hem verzocht te maken bij de restauratie van de Waalkade. Andere kunstwerken in de openbare ruimte o.a. in de wijk Linderholt, bij het Max Planck-Institiir en o.a. bij de Stevenkerk.