5. Klaus van der Locht

Klaus van der Locht (1942-2003)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Klaus VAN DER LOCHT (Millingen 1942, Nijmegen 2003)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Klaus van der Locht - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Klaus van der Locht - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd01-08-2021 om 20:00

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Klaus van der Locht - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Klaus van der Locht - Gemengde techniek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd08-08-2021 om 21:51

Jaartal1990
Afmetingen37 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst