Hugo Claus - Europa en de Stier - Verkocht

Hugo Claus - Europa en de Stier kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Hugo Claus - Europa en de Stier kopen? Bied vanaf 1!Hugo Claus - Europa en de Stier kopen? Bied vanaf 1!
  • Hugo Claus (1929-2008)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerd en gedateerd 92 r.o. Genummerd 24/150 l.o.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velden, Nederland

Hugo Claus (1929-2008)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Geraedts
Lid sinds 2023
10 verkochte items
85 cm
105 cm
60 cm
78 cm