Ilona Schmit - Prachtig, groot landschap met meisje met rood hoedje.

Ilona Schmit - Prachtig, groot landschap met meisje met rood hoedje. kopen? Bied vanaf 75!
Ilona Schmit - Prachtig, groot landschap met meisje met rood hoedje. kopen? Bied vanaf 75!Ilona Schmit - Prachtig, groot landschap met meisje met rood hoedje. kopen? Bied vanaf 75!Ilona Schmit - Prachtig, groot landschap met meisje met rood hoedje. kopen? Bied vanaf 75!Ilona Schmit - Prachtig, groot landschap met meisje met rood hoedje. kopen? Bied vanaf 75!
  • Ilona Schmit (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1982
Stijl Romantisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 59 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige zomers landschap van de kunstenaar Ilona Smit.
De afbeelding is zeer gedetailleerd en daardoor veel te zien
Zeefdruk is genummerd en gesigneerd en in bijna nieuwstaat.
Afmetingen beeld: 59 x 49 cm.

Herkomst: Collectie Streefoord.

Ilona Schmit (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  wammes
124 verkochte items
Alle items (40)
49 cm
59 cm