Ilona Schmit - Prachtig, groot winterlandschap met eenden en ondergaande zon.

Ilona Schmit - Prachtig, groot winterlandschap met eenden en ondergaande zon. kopen? Bied vanaf 95!
Ilona Schmit - Prachtig, groot winterlandschap met eenden en ondergaande zon. kopen? Bied vanaf 95!Ilona Schmit - Prachtig, groot winterlandschap met eenden en ondergaande zon. kopen? Bied vanaf 95!Ilona Schmit - Prachtig, groot winterlandschap met eenden en ondergaande zon. kopen? Bied vanaf 95!Ilona Schmit - Prachtig, groot winterlandschap met eenden en ondergaande zon. kopen? Bied vanaf 95!
  • Ilona Schmit (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Stijl Romantisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 59 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige winterlandschap van de kunstenaar Ilona Smit.
De afbeelding is zeer gedetailleerd en daardoor veel te zien

Zeefdruk is genummerd en gesigneerd en in bijna nieuwstaat.
Afmetingen beeld: 59 x 50 cm.

Herkomst:Collectie Streefoord.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 60,30

Ilona Schmit (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  wammes
124 verkochte items
Alle items (41)
50 cm
59 cm