Ilona Schmit - Prachtig, groot winterlandschap met eenden en ondergaande zon.
Omschrijving
Ilona Schmit (1943)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1989
Techniek
Zeefdruk
Drager
Geschept Papier
Stijl
Romantisch
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
59 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtige winterlandschap van de kunstenaar Ilona Smit. De afbeelding is zeer gedetailleerd en daardoor veel te zien
Zeefdruk is genummerd en gesigneerd en in bijna nieuwstaat. Afmetingen beeld: 59 x 50 cm.
Herkomst:Collectie Streefoord.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huizen, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 60,30