Ilona Schmit - Prachtig, groot winterlandschap.Schaatsen in de avond.
Omschrijving
Ilona Schmit (1943)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Zeefdruk
Drager
Geschept Papier
Stijl
Romantisch
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
59 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtige winterlandschap van de kunstenaar Ilona Smit. De afbeelding is zeer gedetailleerd en daardoor veel te zien Mooie kleuren en een schaats thema. Zeefdruk is genummerd en gesigneerd en in bijna nieuwstaat. Afmetingen beeld: 59 x 50 cm.
Herkomst:Collectie Streefoord.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huizen, Nederland
koeriersdienst