3 mooie lithografiën van de Nederlandse kunstenaar Ina Rahusen (1895 - 1977). Het werk verkeert in goede conditie en is handgesigneerd door de kunstenaar. De afmeting is van het losse kunstwerk Kakatoe zonder passe-partout. De afmetingen van de twee portretten zijn: 15,5 x 14 cm en 17 x 17 cm. De twee portretten zijn gemaakt in 1953. Bij eentje zit een scheurtje in de wit rand, dit valt weg bij nieuwe passe-partout. Gezien de oudheid van de werken zijn de wit randen soms wat verkleurd, dit valt allemaal weg bij deze bestaande of nieuwe passe-partouts.
LET OP: het versturen van deze werken is zonder papieren passe-partout, ophalen is met.
Goed
Een klein scheurtje in de wit rand van een van de portretten. Verder wat ouderdoms verkleuring in de wit randen.
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50