Is. van Mens - Poort Fondouk Fez Marokko - Verkocht

Is. van Mens - Poort Fondouk Fez Marokko kopen? Bied vanaf 150!
Is. van Mens - Poort Fondouk Fez Marokko kopen? Bied vanaf 150!Is. van Mens - Poort Fondouk Fez Marokko kopen? Bied vanaf 150!Is. van Mens - Poort Fondouk Fez Marokko kopen? Bied vanaf 150!Is. van Mens - Poort Fondouk Fez Marokko kopen? Bied vanaf 150!Is. van Mens - Poort Fondouk Fez Marokko kopen? Bied vanaf 150!
  • Is. van Mens (1890-1985)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1928
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie ets van Fondouk Fez Marokko door Isodoor Mens
Afm Papier  42 x 31 cm

Wat kleine vlekjes buiten beeld

Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-07-2022 om 13:04
Eindtijd:15-09-2022 om 21:00
Thijmon
15 sep. / 17:44
€ 150