Jaap Hillenius - Olieverf op doek, Abstract bloemstilleven - Ingelijst - Verkocht

Jaap Hillenius - Olieverf op doek, Abstract bloemstilleven - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 750,00

Jaap Hillenius - Olieverf op doek, Abstract bloemstilleven - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 600!Jaap Hillenius - Olieverf op doek, Abstract bloemstilleven - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 600!Jaap Hillenius - Olieverf op doek, Abstract bloemstilleven - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (511)
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst41.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder werk in het ouvre van Jaap Hillenius in witte houten baklijst zonder glas. Gesigneerd op verso.

QQRON

De witte lijst is rondom een beetje verweerd. In het midden (witte verf) loop een scheurlijn door het verf. Er is geen sprake van verfverlies.

Jaap Hillenius (1934-1999)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
31.5 cm
41.5 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 750,00
Starttijd:14-06-2018 om 16:05
Eindtijd:24-06-2018 om 12:26
Biedingen (4)
Ijssel
24 jun. / 12:20
€ 750
Bettenhaussen
24 jun. / 12:20
€ 700
Ijssel
24 jun. / 12:05
€ 650
HMSP
23 jun. / 23:10
€ 600