Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een gesigneerde litho op papier door
de Bergense kunstenaar, beeldhouwer Jaap Mooy. Papier is geplakt op karton. Karton is op de achterkant gestempeld met STRM en is genummerd. Komt uit een verzameling.
Starttijd | 4-8-2016 om 23:44 |
Eindtijd | 11-8-2016 om 23:44 |