Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Tekening met tekst van Jaap Mooy. Jaar 1982. Afmetingen: H27 x b42 cm. Midden onder tekening met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De tekening is geplakt op karton. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Conditie: in goede staat.
Starttijd | 8-1-2017 om 22:15 |
Eindtijd | 8-8-2017 om 10:39 |