Jac. J. Koeman - landelijk thema

Jac. J. Koeman - landelijk thema kopen? Bied vanaf 50!
Jac. J. Koeman - landelijk thema kopen? Bied vanaf 50!Jac. J. Koeman - landelijk thema kopen? Bied vanaf 50!Jac. J. Koeman - landelijk thema kopen? Bied vanaf 50!Jac. J. Koeman - landelijk thema kopen? Bied vanaf 50!
  • Jac. J. Koeman (1889-1978)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
Passe-partout47 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een schets van een landelijk thema van de kunstenaar Jac J Koeman. Lagen al decenia lang op de zolder van mijn ouders. De passe partout is beschadigd her en der.
ConditieRedelijk

Een schets van een landelijk thema met daarop 2 molens, weilanden en water van Jac J Koeman. Een schets op dik papier, met daarom heen een passe partout van board, de passe partout is her en der beschadigd

Starttijd:22-02-2022 om 20:43
Eindtijd:08-03-2022 om 22:03
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAalsmeer, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie