Jack Godderis - gesigneerde litho

Jack Godderis - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 75!
Jack Godderis - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 75!Jack Godderis - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 75!Jack Godderis - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 75!Jack Godderis - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Jack Godderis (1916-1971)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage28/150

Gesigneerde litho van de kunstenaar Jack Godderis (1916 - 1971) gedrukt in een oplage van 150 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd, linksonder met 28/150. Afmeting papier  48 x 64,5 cm (hxb). In de linkerhoek zit een lichte vouw, verder is de litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

In de linkerhoek zit een lichte vouw, verder is de litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Jack Godderis (1916-1971)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
64.5 cm
48 cm
Starttijd:05-02-2022 om 17:48
Eindtijd:18-04-2022 om 21:14
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa