Jacqueline de Jong - Compositie met figuren, aquatint ets - Verkocht

Jacqueline de Jong - Compositie met figuren, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacqueline de Jong - Compositie met figuren, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Jacqueline de Jong - Compositie met figuren, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Jacqueline de Jong - Compositie met figuren, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Jacqueline de Jong - Compositie met figuren, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2881 verkochte items
Alle items van deze verkoper (239)
  • Jacqueline de Jong (1939)
Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Karakteristiek, minder bekend werk van Jacqueline de Jong.  Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘70) en genummerd (10/100), in de plaat ook gesigneerd en gedateerd linksonder (in spiegelbeeld). In redelijke conditie; in het blad zitten foxing-achtige vlekken.  In de marge zijn deze zichtbaar, in het beeld zitten er veel minder of ze vallen niet op.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 50cm x 36cm (beeld)

ConditieRedelijk

In het blad zitten foxing-achtige vlekken. In de marge zijn deze zichtbaar, in het beeld zitten er veel minder of ze vallen niet op.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2021 om 11:26
Eindtijd:18-01-2021 om 19:23
Errenst
15 jan. / 12:22
€ 50