Jacques Doucet - (Cobra) - Verkocht

Jacques Doucet - (Cobra) kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacques Doucet - (Cobra) kopen? Bied vanaf 175!Jacques Doucet - (Cobra) kopen? Bied vanaf 175!
  • Jacques Doucet (1924-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1991
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Incl. lijst 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 184/200
Prachtig abstract werk van dochet cobra man van het eerste uur uitt 1991
Alles in puike conditie

Jacques Doucet (1924-1994)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  hans44
Lid sinds 2018
174 verkochte items
Alle items (0)
103 cm
83 cm
103 cm
83 cm