Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Intrigerend werk van de Franse kunstenaar, en filmmaker, Jacques Monory. Zeefdruk op Arches papier, met potlood gesigneerd rechtsonder. In redelijk goede conditie; de witte marge is op plaatsen oneven licht verkleurd, en er zit wat foxing aan de achterkant van het blad die aan de beeldzijde doorschijnt als een tiental kleine witte stipjes. Allemaal niet heel storend, maar daarom wel een lage openingsprijs. De rastervorming op de foto’s is niet te zien in het echt, maar komt door een soort interferentie van het zeefdrukpatroon met de pixels in mijn camera (ingewikkeld verhaal maar geloof me).
Afmetingen: 90cm x 63cm (blad), 75cm x 58cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
De witte marge is op plaatsen oneven (licht) verkleurd, en er zit wat foxing aan de achterkant van het blad die aan de beeldzijde doorschijnt als een tiental kleine witte stipjes | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 13-5-2022 om 14:30 |
Eindtijd | 23-5-2022 om 21:41 |