Franco Gentilini - Luisa en Hippolito in de tram - Lithografie -oplage 150
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1999
Eugène Brands - zeldzame gouache, vroeg werk, ' Stad met zeven manen'
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1997
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai ingelijst figuratief werk . Afm. 74 x 58,5 cm
Werk in perfecte staat uit bedrijfscollectie .
Aluminium Barth lijst met glas. Oplage 7/20 uit 1986
Kan gezien worden in Arnhem.
Starttijd | 24-3-2015 om 14:47 |
Eindtijd | 5-4-2015 om 15:47 |