5. Jacques van Alphen

Jacques van Alphen (1946)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Jacques van ALPHEN (Amsterdam 1946)

De belangstelling voor taal en beeld is bepalend in het werk en leven van Jacques van Alphen. Zo was de beeldend kunstenaar annex publicist hoofdredacteur van het tijdschrift Gazet, werkte hij voor Kunstbeeld en ontving hij de Boom Klassiek Citaten Prijs voor de filosofie. Zijn interesse voor taal en beeld mondde in de jaren negentig uit in een reeks schilderijen waarin abstracte tekens en vormen werden gerelateerd aan algemene begrippen ontleend aan de moderne westerse cultuurgeschiedenis. De laatste jaren werkt Van Alphen voornamelijk figuratief.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jacques van Alphen - Deconstructie met pijp kopen? Bied vanaf 25!

Jacques van Alphen - Deconstructie met pijp

Geplaatst doorPepemoko

Eindtijd05-02-2021 om 21:14

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques van Alphen - No 2 / Stilleven met oog kopen? Bied vanaf 350!

Jacques van Alphen - No 2 / Stilleven met oog

Geplaatst doorantonjansen-vandepol

Eindtijd23-06-2021 om 22:03

Jaartal1982
TechniekAcryl
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst