James Ensor - Demons teasing me

James Ensor - Demons teasing me kopen? Bied vanaf 1000!
James Ensor - Demons teasing me kopen? Bied vanaf 1000!James Ensor - Demons teasing me kopen? Bied vanaf 1000!James Ensor - Demons teasing me kopen? Bied vanaf 1000!James Ensor - Demons teasing me kopen? Bied vanaf 1000!James Ensor - Demons teasing me kopen? Bied vanaf 1000!
  • James Ensor (1860-1949)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1895
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25.5 x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Mooie prent van James Ensor (1860-1949) getiteld 'Demons teasing me'.
James Ensor was één van de grootste Belgische kunstenaars van de 20e eeuw.

Deze prent is niet opgenomen in de overzichtscatalogus van Tavernier maar werd als een 'extra' print uitgegeven in verschillende publicaties toen de kunstenaar nog leefde.

Getekend in de plaat 'Ensor'. Deze prent komt uit de folio 'Les écrits de James Ensor' uitgegeven in 1921 op 500 exemplaren. De prent is gedrukt op Hollands papier Van Gelder 'dubbel bijenkorf vergé'.

afmetingen prent: 14cm x 20.5cm
afmetingen blad: 19cm x 25.5cm

verzending gebeurt professioneel verpakt en met track&trace

goed
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50

Openingsbod € 1.000
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBerchem,  België
Starttijd25-4-2024 om 21:10
Eindtijd4-5-2024 om 22:07