Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel. - Verkocht

Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel. kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel. kopen? Bied vanaf 30!Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel. kopen? Bied vanaf 30!Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel. kopen? Bied vanaf 30!Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel. kopen? Bied vanaf 30!Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel. kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (95)
  • Jan Bernard Meinen (1945)
Jaartal1965
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2e staat

Jan Bernhard Meinen, (1945 te Hees -2001). Woonde de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag bij. Hij maakte naam als lid van de ‘arti et amicitiae’. De oudste vereniging van Nederlandse spraakmakende kunstenaars in Amsterdam. Beeldhouwer, collagist, schilder, graficus maar vooral bekend om zijn spraakmakende, experimentele en gedetailleerde pentekeningen.

In goede staat.

Jan Bernard Meinen (1945)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1340 verkochte items
34.5 cm
27.5 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-06-2022 om 22:51
Eindtijd:09-06-2022 om 21:42
karzz93
08 jun. / 22:38
€ 30