Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1965 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27.5 x 34.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2e staat |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
In goede staat. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 2-6-2022 om 22:51 |
Eindtijd | 9-6-2022 om 21:42 |