Jan Bezemer - Jan Bezemer

Jan Bezemer - Jan Bezemer kopen? Bied vanaf 55!
Jan Bezemer - Jan Bezemer kopen? Bied vanaf 55!Jan Bezemer - Jan Bezemer kopen? Bied vanaf 55!Jan Bezemer - Jan Bezemer kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan Bezemer (1907-1997)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1959
IngelijstIngelijst
Afmetingen16.5 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst27 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk klein kunstwerkje van Jan Bezemer.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Druten, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25