Jan Cobbaert - Cobra figuur - Verkocht

Jan Cobbaert - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Cobbaert - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 375!Jan Cobbaert - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 375!Jan Cobbaert - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 375!Jan Cobbaert - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 375!Jan Cobbaert - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 375!
  • Jan Cobbaert (1909-1995)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst105 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer Grote litho van Jan Cobbaert -  gesigneerd midden onder en genummer

prachtig ingelijst
Kan niet verstuurd worden net normale post
Moet worden afgehaald of afgeleverd worden dit in overleg

Jan Cobbaert (1909-1995)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kopkoffie
Lid sinds 2020
38 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
88 cm
105 cm
70 cm
90 cm

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd18-3-2023 om 10:25
Eindtijd17-4-2023 om 13:25
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken