Jan Cobbaert - Zeefdruk - Gesigneerd - 85x60 cm

Jan Cobbaert - Zeefdruk - Gesigneerd - 85x60 cm kopen? Bied vanaf 290!
Jan Cobbaert - Zeefdruk - Gesigneerd - 85x60 cm kopen? Bied vanaf 290!Jan Cobbaert - Zeefdruk - Gesigneerd - 85x60 cm kopen? Bied vanaf 290!Jan Cobbaert - Zeefdruk - Gesigneerd - 85x60 cm kopen? Bied vanaf 290!Jan Cobbaert - Zeefdruk - Gesigneerd - 85x60 cm kopen? Bied vanaf 290!Jan Cobbaert - Zeefdruk - Gesigneerd - 85x60 cm kopen? Bied vanaf 290!Jan Cobbaert - Zeefdruk - Gesigneerd - 85x60 cm kopen? Bied vanaf 290!Jan Cobbaert - Zeefdruk - Gesigneerd - 85x60 cm kopen? Bied vanaf 290!
  • Jan Cobbaert (1909-1995)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 95 exemplaren
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
  • Originele kleurenzeefdruk van Jan Cobbaert
  • Gesigneerd en genummerd 56/95 in potlood
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 52,50

Jan Cobbaert (1909-1995)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  SvensonArt
156 verkochte items
Alle items (59)
60 cm
85 cm