Jan Coenraad Nachenius - niet getiteld

Jan Coenraad Nachenius - niet getiteld kopen? Bied vanaf 50!
Jan Coenraad Nachenius - niet getiteld kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - niet getiteld kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - niet getiteld kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - niet getiteld kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - niet getiteld kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - niet getiteld kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - niet getiteld kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Coenraad Nachenius (1890-1987)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage onbekend
Ets op dun rijstpapier van Jan Coenraad Nachenius.
Rechtsonder met potlood gesigneerd en ook met monogram in de ets.
Ondanks de ouderdom in goede staat. Geen verkleuringen of beschadigingen. De ets is op de hoeken bevestigd aan het passe-partout. In de linker bovenhoek lijkt dat ets hierdoor minimaal gerafeld, zie de foto's.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00