Ets op dun rijstpapier van Jan Coenraad Nachenius. Rechtsonder met potlood gesigneerd en ook met monogram in de ets.
Goed
Ondanks de ouderdom in goede staat. Geen verkleuringen of beschadigingen. De ets is op de hoeken bevestigd aan het passe-partout. In de linker bovenhoek lijkt dat ets hierdoor minimaal gerafeld, zie de foto's.
Tot 10 kg.
€ 13,00