Jan Commandeur - Exclusieve RD handgekleurde kleine oplage litho (2/70) - ingelijst - Verkocht

Jan Commandeur - Exclusieve RD handgekleurde kleine oplage litho (2/70) - ingelijst kopen? Bied vanaf 43!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Commandeur - Exclusieve RD handgekleurde kleine oplage litho (2/70) - ingelijst kopen? Bied vanaf 43!Jan Commandeur - Exclusieve RD handgekleurde kleine oplage litho (2/70) - ingelijst kopen? Bied vanaf 43!Jan Commandeur - Exclusieve RD handgekleurde kleine oplage litho (2/70) - ingelijst kopen? Bied vanaf 43!Jan Commandeur - Exclusieve RD handgekleurde kleine oplage litho (2/70) - ingelijst kopen? Bied vanaf 43!Jan Commandeur - Exclusieve RD handgekleurde kleine oplage litho (2/70) - ingelijst kopen? Bied vanaf 43!Jan Commandeur - Exclusieve RD handgekleurde kleine oplage litho (2/70) - ingelijst kopen? Bied vanaf 43!
  • Jan Commandeur (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst53.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
  • Jan Commandeur is een hedendaagse Nederlandse kunstenaars. Opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam (1975-1977) en Ateliers '63, Haarlem (1977-1979). Zijn werken weerspiegelen de heldere kleuren van de natuur zoals het blauw van de lucht of het malse groen van weelderige planten. Maar zijn werken zijn ook doortrokken van donkere kleuren, die schaduwen symboliseren. Schaduwen die altijd weer in de natuur voorkomen. Of het nu de natuurlijke schaduw van planten of de schaduw van vergankelijkheid betreft, het gaat om een soort van “Natuurkracht van de natuur”. Die natuurkracht is een soort kleurrijke uitbarsting met daarin tegelijk een sterke innerlijke weerstand. Deze dynamiek tussen tegengestelde krachten komt in al het werk van Jan Commandeur terug.
  • Interessant is dat het spel met licht en donker als het ware een soort spiegelbeeld van de menselijke ziel is – de kleurrijke vreugde en donkere melancholie zijn verbonden in een schilderij. Toch is het zo dat iedereen het schilderij op zijn of haar eigen manier kan bekijken. Door de abstracte vorm is de kijker niet aan grenzen gebonden.
  • (bron: Metzemaekers)
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Jan Commandeur (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3833 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)
65 cm
53.5 cm
45 cm
32 cm

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd19-3-2023 om 16:04
Eindtijd28-3-2023 om 21:55
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken