Imanol Marrodán - En el bosque 14/09/2013 (Identity Assertions Series) 2013
Corry Ammerlaan - Moeder en kind
Corry Ammerlaan - Lezend meisje
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76.5 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 43/45 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
De onderrand van het blad en de rechterrand aan de onderkant heeft bruine vlekjes, zie de foto's | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.