Jan de Bruin - In een vreemd bed | Litho - Verkocht

Jan de Bruin - In een vreemd bed | Litho kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan de Bruin - In een vreemd bed | Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan de Bruin - In een vreemd bed | Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan de Bruin - In een vreemd bed | Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan de Bruin - In een vreemd bed | Litho kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
666 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Jan de Bruin (1945)
Jaartal2001
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie litho van Jan de Bruin. Met de hand genummerd (46/55) en gesigneerd door de kunstenaar.

Bovengenoemde afmetingen zijn bladmaten.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.

Wat kleine vlekjes in de witrand. Deze vallen weg bij het inlijsten.

Jan de Bruin (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
666 verkochte items
48 cm
64.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2020 om 17:38
Eindtijd:23-08-2020 om 19:24
wajdejong
23 aug. / 14:26
€ 35