| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
HANS ENGELMAN
TEXEL
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 50 X 80 CM
gesigneerd links onder
GEKADERD IN EEN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 53 X 83 CM
ZEER GOEDE STAAT
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Kleine meesters hebben grote toekomst
| Transport | |
| Garantie | |