Jan Henderikse - Ronald en Nancy Reagan - Verkocht

Jan Henderikse - Ronald en Nancy Reagan kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 70,00

Jan Henderikse - Ronald en Nancy Reagan kopen? Bied vanaf 1!Jan Henderikse - Ronald en Nancy Reagan kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan Henderikse (1937)
TypeFotografie
Jaartal1985
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 36 exemplaren
Jan HenderikseFoto van Nancy en Ronald Reagan bevestigd op een vel papier.gesigneerd met potlood door Jan Henderikse met potloodUitgever; Bebertmaten foto; 10 x 14 cm

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:17-12-2018 om 09:06
Eindtijd:23-12-2018 om 12:20
Biedingen (13)
Jagi
23 dec. / 08:07
€ 70
sophiajing
23 dec. / 08:07
€ 60
Jagi
23 dec. / 07:43
€ 50
gijsbertus340
23 dec. / 07:43
€ 45
Jagi
23 dec. / 07:41
€ 40
gijsbertus340
22 dec. / 15:43
€ 35
Sesselink
22 dec. / 12:06
€ 30
gijsbertus340
21 dec. / 07:37
€ 25
Sesselink
21 dec. / 07:37
€ 20
gijsbertus340
21 dec. / 07:37
€ 15
Sesselink
21 dec. / 07:37
€ 10
gijsbertus340
21 dec. / 07:37
€ 5
Sesselink
18 dec. / 19:24
€ 1