Jan Henderikse - That's life, that's what all the people say - Verkocht

Jan Henderikse - That's life, that's what all the people say kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 15,00

Jan Henderikse - That's life, that's what all the people say kopen? Bied vanaf 10!Jan Henderikse - That's life, that's what all the people say kopen? Bied vanaf 10!Jan Henderikse - That's life, that's what all the people say kopen? Bied vanaf 10!Jan Henderikse - That's life, that's what all the people say kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan Henderikse (1937)
TypeFotografie
Jaartal1986
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen8 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageunicum
Jan Henderiksegesigneerd met penBevestigd op de toenmalige uitnodigingskaart van galerie Bebert.uit de collectie van Bebert

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:02-06-2019 om 13:30
Eindtijd:09-06-2019 om 13:30
Biedingen (2)
gijsbertus340
09 jun. / 12:54
€ 15
Sesselink
02 jun. / 14:07
€ 10