Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw - Verkocht

Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!
Tekening / Aquarel

Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!Jan Kagie (jr.) - Vlaardingse schouw kopen? Bied vanaf 58!
  • Jan Kagie (jr.) (1907-1991)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 41 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jan Kagie jr.
Geboren te Den Haag in 1907, Overleden in 1991 te Amsterdam
Jan Kagie woonde en werkte o.m. in Den Haag, Rolde en Amsterdam. Hij was een leerling van zijn vader maar vormde daarnaast zichzelf (autodidact). Hij verhuisde in 1937 naar Rolde (villa "De Wilte") en in 1949 naar Amsterdam.
Hij kwam in zijn Drentse tijd in contact met o.m. de Groninger kunstkring "De Ploeg", Hendrik Werkman en Gerrit Benner. Samen met een aantal Drentse schilders (w.o. Reinhart Dozy, Anton Heijboer en Bernard van Dulmen Krumpelman) richtte hij in 1946 de vereniging "De Drentse Schilders" op.
Hij schilderde, tekende en aquarelleerde o.m. landschappen, stillevens en zeegezichten in eerste instantie in realistische-, later meer in figuratief-expressionistische trant, waarbij hij zijn figuren en voorwerpen op geheel eigen wijze abstraheerde.
Hij was lid van de kunstenaarsverenigingen "Arti et Amicitiae", "De Stuwing" en Fed. B.B.K te Amsterdam.
Het werk van Jan Kagie jr. bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties, o.a. in de Rijkscollectie.

Voorkeur voor ophalen. Opsturen is ook mogelijk, maar geen glasgarantie.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50