Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Maat lino 40x52 cm, bladmaat ca 55x67 cm
Monogram r.o. en in potlood gesigneerd en beschreven aan de onderrand
Achter glas, in een fraaie houten lijst igst, 57x69 cm
Voorkeur voor afhalen
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 8-1-2017 om 18:28 |
Eindtijd | 22-1-2017 om 18:28 |