18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46.5 x 46.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7/10, A.P |
Ets van Jan Naezer uit 1984. Nummer: A.P - 7/10, eigen druk. Afmetingen blad H46.5 x b46.5cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b26cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Wat kreukels in de hoeken bovenin. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 26-7-2021 om 22:23 |
Eindtijd | 5-8-2021 om 19:29 |