5. Jan Naezer

Jan Naezer (1951)

4 aangeboden items / 48 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Jan Naezer is een Nederlands kunstenaar. Naezer is graficus en heeft zich gespecialiseerd in de etstechniek en fotografie. Naast zijn werkzaamheden als beeldend kunstenaar geeft hij op zijn atelier lessen in diverse technieken.

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Naezer - Ets - 1984 kopen? Bied vanaf 55!

Jan Naezer - Ets - 1984

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen46.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Naezer - Kleurenets z.t. kopen? Bied vanaf 80!

Jan Naezer - Kleurenets z.t.

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan Naezer - ets/aquatint met bladgoud | 'Zonder titel' | 1994 (Zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 75!

Jan Naezer - ets/aquatint met bladgoud | 'Zonder titel' | 1994 (Zeer kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen46 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Naezer - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Naezer - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst