Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. - Verkocht

Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 33 cm (h x b)
Lijst90 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXIII/XX
Moderne voorstelling van een vaas met tulpen op een tafel. In een zilverkleurige houten lijst ( b 3 cm en h 3 cm ).
Met l.o. EA XIII/XX met potlood en r.o. Jan Peter van Opheusden met potlood.

Jan Peter van Opheusden (1941)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

188 verkochte items
58 cm
90 cm
33 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-06-2022 om 12:20
Eindtijd:12-07-2022 om 13:43
cklijn
12 jul. / 13:12
€ 40