Jan Peter van Opheusden - Veerle from Brugge

Jan Peter van Opheusden - Veerle from Brugge kopen? Bied vanaf 110!
Jan Peter van Opheusden - Veerle from Brugge kopen? Bied vanaf 110!Jan Peter van Opheusden - Veerle from Brugge kopen? Bied vanaf 110!Jan Peter van Opheusden - Veerle from Brugge kopen? Bied vanaf 110!Jan Peter van Opheusden - Veerle from Brugge kopen? Bied vanaf 110!Jan Peter van Opheusden - Veerle from Brugge kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  laaexpressie
FA. (3)

Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageX
Litho nr IX  Artist Proof van deze Eindhovense Kunstenaar uit de map Queens  uit 1992 90x62,5cm
verzending per Verzendkoker per Post NL

Opgeborgen in donker

Jan Peter van Opheusden (1941)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  laaexpressie
FA. (3)

Lid sinds 2021
2 verkochte items
62.5 cm
90 cm
Starttijd:01-03-2022 om 17:09
Eindtijd:08-03-2022 om 21:39
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland