Jan Peter van Opheusden - Vigdis Gunar's Daughter

Jan Peter van Opheusden - Vigdis Gunar's Daughter kopen? Bied vanaf 110!
Jan Peter van Opheusden - Vigdis Gunar's Daughter kopen? Bied vanaf 110!Jan Peter van Opheusden - Vigdis Gunar's Daughter kopen? Bied vanaf 110!Jan Peter van Opheusden - Vigdis Gunar's Daughter kopen? Bied vanaf 110!Jan Peter van Opheusden - Vigdis Gunar's Daughter kopen? Bied vanaf 110!Jan Peter van Opheusden - Vigdis Gunar's Daughter kopen? Bied vanaf 110!Jan Peter van Opheusden - Vigdis Gunar's Daughter kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  laaexpressie
FA. (3)

Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62.50 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageX
1 uit de 4 werken uit de Map Queens van deze Eindhovense kunstenaar.  Vigdis Gunar's Daughter Litho No. IX/X  m gesigneerd door de Kunstenaar . Verzending in Verzendkoker dmv Post NL
62,5x90 cm

Jan Peter van Opheusden (1941)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  laaexpressie
FA. (3)

Lid sinds 2021
2 verkochte items
90 cm
62.5 cm
Starttijd:01-03-2022 om 17:10
Eindtijd:08-03-2022 om 21:19
Openingsbod€ 110
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België