Jan Poortenaar - Fraai ingelijste Ets "gezicht op Zutphen en Sint Walburgiskerk" - Verkocht

Jan Poortenaar - Fraai ingelijste Ets "gezicht op Zutphen en Sint Walburgiskerk" kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Poortenaar - Fraai ingelijste Ets "gezicht op Zutphen en Sint Walburgiskerk" kopen? Bied vanaf 10!Jan Poortenaar - Fraai ingelijste Ets "gezicht op Zutphen en Sint Walburgiskerk" kopen? Bied vanaf 10!Jan Poortenaar - Fraai ingelijste Ets "gezicht op Zutphen en Sint Walburgiskerk" kopen? Bied vanaf 10!Jan Poortenaar - Fraai ingelijste Ets "gezicht op Zutphen en Sint Walburgiskerk" kopen? Bied vanaf 10!Jan Poortenaar - Fraai ingelijste Ets "gezicht op Zutphen en Sint Walburgiskerk" kopen? Bied vanaf 10!Jan Poortenaar - Fraai ingelijste Ets "gezicht op Zutphen en Sint Walburgiskerk" kopen? Bied vanaf 10!Jan Poortenaar - Fraai ingelijste Ets "gezicht op Zutphen en Sint Walburgiskerk" kopen? Bied vanaf 10!Jan Poortenaar - Fraai ingelijste Ets "gezicht op Zutphen en Sint Walburgiskerk" kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Jan Poortenaar (1886-1958)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Jan Poortenaar (Amsterdam, 1886 - Naarden, 1958)

    Gezicht op Zutphen

    Ets en aquatint, in de plaat gesigneerd.

    Rechts beneden in de plaat gesigneerd "Jan Poortenaar" en buiten de plaat gedrukt "Jan Poortenaar del et aq f."

    Links boven : druk van Joh Enschede & Zonen Haarlem. Links beneden : vereniging tot bevordering van beeldende kunsten, 1936.

    Plaatrand : 30,5 x 39,1 cm

    Papiermaat : 35,2 x 41,9 cm

    Conditie : uitstekend

    Jan Christiaan Poortenaar (Amsterdam, 23 juli 1886 – Naarden, 15 oktober 1958) was een Nederlandse graficus, grafisch ontwerper, kunstschilder, aquarellist, tekenaar, etser, lithograaf, vervaardiger van houtsnedes, illustrator, auteur en uitgever. Hij was autodidact maar kreeg lessen van Piet van Wijngaerdt en Willem Witsen. Jan Poortenaar kreeg op zijn 20e een Koninklijke Subsidie voor de Vrije Schilderkunst, en daarna volgden tentoonstellingen in Brussel en Londen. Van 1914 tot 1922 woonde Poortenaar in Londen, waar hij zijn eerste grote etsen maakte van Trafalgar Square, en de Waterloo Bridge. In 1915 won hij de zilveren medaille op de International Exhibition in San Francisco.

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-02-2020 om 21:34
Eindtijd:14-03-2020 om 21:52
KeesvanDongenArt
12 mrt. / 11:12
€ 10