Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets

Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets kopen? Bied vanaf 50!Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets kopen? Bied vanaf 50!Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Poortenaar (1886-1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig etsje van Jan Poortenaar.  Ets op papier, met potlood gesigneerd.  In goede conditie.

Afmetingen: 24cm x 20cm (blad), 16cm x 12cm (beeld)

Het blad heeft ingelijst gezeten want er is een nauwelijks waarneembare verkleuring van een vorig passe-partout en er zitten een paar foxing puntjes in de marge en een lichte vlek onder de signatuur.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Jan Poortenaar (1886-1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (236)
20 cm
24 cm
Starttijd:07-09-2022 om 16:18
Eindtijd:16-09-2022 om 19:29
Openingsbod € 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa