Jan Sluijters (jr.) - Jan Sluijters jr - aquarel, gesigneerd linksonder - Verkocht

Jan Sluijters jr - aquarel, gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 79!
Tekening / Aquarel

Jan Sluijters jr - aquarel, gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 79!Jan Sluijters jr - aquarel, gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 79!Jan Sluijters jr - aquarel, gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 79!Jan Sluijters jr - aquarel, gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 79!Jan Sluijters jr - aquarel, gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 79!Jan Sluijters jr - aquarel, gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 79!Jan Sluijters jr - aquarel, gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 79!
  • Jan Sluijters (jr.) (1914-2005)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Jan Sluijters jr (Amsterdam 1914-2005)

Aquarel, gesigneerd linksonder

Afmetingen aquarel:30cm x 38cm

Afmetingen lijst: 50cm x60cm

Status: Goed, mooi ingelijst. Kan zo aan de muur.

Verzenden mogelijk.