Jan Snoeck - Golf 3 - Verkocht

Jan Snoeck - Golf 3 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - Golf 3 kopen? Bied vanaf 75!Jan Snoeck - Golf 3 kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Snoeck (1927-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 13 cm (h x b)
Lijst26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/15 Romeinse cijfers

nieuwe houten lijst met museumglas
achter een bijpassende gekleurde passe partout, plusminus 23,5 x 23,5 cm. Beelden binnen passe partouts plusminus 13 x 13 cm. Lijstafmetingen plusminus 26 x 26 cm.

als nieuw

Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 21:16
Eindtijd:15-08-2022 om 17:42
akleindrent
15 aug. / 16:27
€ 60