Jan Snoeck - Nederlandse Kabel Fabriek - Verkocht

Jan Snoeck - Nederlandse Kabel Fabriek kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Snoeck - Nederlandse Kabel Fabriek kopen? Bied vanaf 50!Jan Snoeck - Nederlandse Kabel Fabriek kopen? Bied vanaf 50!Jan Snoeck - Nederlandse Kabel Fabriek kopen? Bied vanaf 50!Jan Snoeck - Nederlandse Kabel Fabriek kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  liesko
FA. (4)

83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Jan Snoeck (1927-2018)
TypeVaria
Jaartal1963
StijlDutch Design
Afmetingen9 cm x 5.5 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
N.K.F. 1913-1963, 50 jarig bestaan.
Uitgave Koninklijke Begeer Voorschoten.
Collectors item Jan Snoeck.

Jan Snoeck (1927-2018)

Alle items van deze designer(12)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

83 verkochte items
5.5
9
5.5
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-06-2020 om 12:40
Eindtijd:29-06-2020 om 11:54
FreekErens
28 jun. / 23:11
€ 50