Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Montyn - ‘Het afgebrokene’ - drieluik van etsplaten - 1993
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 1963 |
Stijl | Sixties/Plastic Age |
Afmetingen | 9.5 x 5.7 x 5.7 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het theebusje heeft twee kleine deukjes | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 20-3-2024 om 9:56 |
Eindtijd | 25-3-2024 om 19:38 |