Jan van Diemen - Zeefdruk: tennisspeler - 1995 - Verkocht

Jan van Diemen - Zeefdruk: tennisspeler - 1995 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 42,55 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Diemen - Zeefdruk: tennisspeler - 1995 kopen? Bied vanaf 45!Jan van Diemen - Zeefdruk: tennisspeler - 1995 kopen? Bied vanaf 45!Jan van Diemen - Zeefdruk: tennisspeler - 1995 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Jan van Diemen (1954)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXIII-XVIII

Zeefdruk Jan van Diemen. Jaar: 1995. Titel: Tennisspeler. Afmetingen blad H47 cm x b39.5cm. Nummer: XIII/XVIII(nummer kan afwijken ivm meerdere exemplaren). Het werk is, linksbovenaan, gesigneerd met potlood door de kunstenaar. Voorzien van een blindstempel van Henk van der Vet. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet.

Conditie: in goede staat.

Jan van Diemen (1954)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
39.5 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 42,55(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-05-2020 om 11:18
Eindtijd:26-11-2020 om 20:31
mrexwink
26 nov. / 20:30
€ 37