Jan van Essen - Rustende leeuw - Ets

Jan van Essen - Rustende leeuw - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan van Essen - Rustende leeuw - Ets kopen? Bied vanaf 45!Jan van Essen - Rustende leeuw - Ets kopen? Bied vanaf 45!Jan van Essen - Rustende leeuw - Ets kopen? Bied vanaf 45!Jan van Essen - Rustende leeuw - Ets kopen? Bied vanaf 45!Jan van Essen - Rustende leeuw - Ets kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan van Essen (1854-1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Jan van Essen
Voorstelling van een rustende leeuw
Losbladig, beeldmaat 18x15.5, bladmaat 27.5x20
Gesigneerd in inkt r.o.: 'Jan van Essen'
Tevens gemonogrammeerd in de druk m.o.: 'JvE sc'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan van Essen (1854-1936)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3309 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
15.5 cm
18 cm
Sluit over 7d 16u 15m 43s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-01-2023 om 16:23
Eindtijd:05-02-2023 om 20:24