Jan Wittenberg - houtgravure - Winter - Verkocht

Jan Wittenberg - houtgravure - Winter kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 120,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Wittenberg - houtgravure - Winter kopen? Bied vanaf 75!Jan Wittenberg - houtgravure - Winter kopen? Bied vanaf 75!Jan Wittenberg - houtgravure - Winter kopen? Bied vanaf 75!Jan Wittenberg - houtgravure - Winter kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jan Wittenberg (1886-1963)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen20 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Jan Hendrik Willem Wittenberg (1886-1963) was een begenadigd grafische kunstenaar, schilder, tekenaar.

Hij maakte vooral fijn beschilderde, ingetogen stillevens en dieren. Zijn composities bestaan ​​uit eenvoudige objecten. Het werk van Jan Wittenberg is o.a. te zien in het Museum Boymans-van Beuningen te  Rotterdam.

Hier is een kraai op de grond te zien, sporen achterlatend in de sneeuw. Op de achtergrond een groep met vogels op een waslijndraad.

Afmeting afbeelding :  9.5 x 11.5 cm
Afmeting incl lijst :  20 x 22 cm

Dit item is verkocht voor 120,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-04-2020 om 10:42
Eindtijd:07-05-2020 om 21:26
Biedingen (4)
TvanW
07 mei / 20:22
€ 105
Johannekebos
07 mei / 20:09
€ 95
TvanW
07 mei / 19:35
€ 85
Johannekebos
07 mei / 12:51
€ 75