| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1993 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Geschept Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Naakt |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 57 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 40 |
Jean-Paul Franssens, dichter, schilder ...bohemien en boezem vriend van Peter van Straten en A.F. Th.van der Heijden maakte deze litho. Met daarop een van zijn favoriete onderwerpen. Het NAAKT . Gesigneerd en gedateerd 1992
Kunstenaar : Jean-Paul Franssens
titel : naakt
techniek :litho
afmetingen : 57 x 38 cm.
jaar : 1993
genummerd en gesigneerd : Jean-Paul Franssens, 1993
Conditie: mint
oplage: 40 ex.
nummer : 7 /40
herkomst: galerie Vogtschmidt /Amsterdam
Dit is het laatste exemplaar welk ik beschikbaar heb van deze bijzondere litho
Verzending| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Grafiek van Jean Paul Franssens is schaars en deze voorstelling is uitgegeven in een oplage van slechts 40 ex. Genummerd/ gesigneerd, nieuwstaat | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||